tr

Bayburt’ta MR Fizyo açıldı

Açıldık!
Bayburt’ta MR Fizyo açıldı

Kişiye özel fizyoterapi uygulamaları, doğru yöntem ve nitelikli kadrosuyla insanlara sağlıklı bir yaşam sunmak isteyen MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Bayburt’ta hizmete açıldı.

MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, fizyoterapi uygulamalarına yepyeni bir boyut kazandırmak ve herkesi sağlıklı yaşama kavuşturmak için 1 değerlendirme odası, 2 tedavi odası, 1 fizik ünitesi, 1 Reformer Pilates Stüdyosu ve 1 Mat Pilates Stüdyosu ile hizmet vermeye başladı.

Alanında uzman 3 fizyoterapist ve 1 Beden Eğitimi Öğretmeni ve 1 Diyetisyen ile insanların ortopedik, pediatrik, romatolojik, nörolojik vb. sorunlarına çözüm olan MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, aynı zamanda manuel terapi ve egzersiz danışmanlığıyla da müşterilerine rehberlik edecek.

Fizyoterapistler Mehmet Emin Develioğlu ve Rahim Tutal tarafından Bayburt’ta önemli bir eksikliği gideren MR Fizyo Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin açılışına Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bayburt'ta MR Fizyo açıldı
Bayburt’ta MR Fizyo açıldı
Bayburt'ta MR Fizyo açıldı
Bayburt’ta MR Fizyo açıldı
20.10.2021
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MR Fizyo Müşteri Temsilcisi
MR Fizyo Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?